Author: a***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Same in picture fast delivery packed well
顏色: 橘色
Price: HK$728.00
| Batteries Included | Yes |
| Display Size | 6.56" |
| Color | Black |
| RAM | 4G |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | Blackview |
| Network | 4G |
| Wireless network technology | Wi-Fi 5 |
| Operating System | Android 16 |
| Screen Type | LCD |
| Rear Camera | 32MP |
| Positioning | None |
| Front Camera | 13MP |
| Version | International |
| Condition | New |
| Cell Phone Carrier | Unlocked |
| SIM Card Size | Standard |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Face Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | 90Hz |
| Cell Phone Resolution | 720*1612 |
| Video Capture Resolution | 720P |
| Phone Battery Capacity | 5000mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| CPU Brand | Unisoc |
| CPU Model | Unisoc T310 |
| SKU | sw260227141063807382405 |
Brand Name: Blackview
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/Blackview-sc-0141873905.html
Quality: 8263301 people said the quality is very good!
Author: a***a
Date:
Review: Same in picture fast delivery packed well
顏色: 橘色
Author: m***y
Date:
Review: It's like iPhone 17..nice phone. Very affordable price
顏色: 橘色
Author: l***7
Date:
Review: Never again in it's too cheap more like itel function I don't like it
顏色: 黑色
Author: z***3
Date:
Review: يسسستحق الشراء👌🏻
顏色: 橘色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.